Hlavní stránka Jílové u Prahy Kandidáti Ing. Veronika Janoušková

Ing. Veronika Janoušková

Projektanka vodních staveb

 

Je jí 41 let a v našem městě žije od roku 2007, kdy se sem přestěhovala z nedalekých Hostěradic.

Je absolventkou vysoké školy Stavební, kde na fakultě ČVUT v Praze vystudovala obor Vodohospodářství, kterému se věnuje i nyní při své profesi, neboť se zabývám problematikou vodních toků a vodních cest a záležitostmi s tím spojenými jako je říční plavba, ale i povodně a protipovodňová opatření.

Je předsedkyní výboru bytového domu vlastníků bytů, ve kterém bydlí a kde řeší se svými kolegy z domu různé stavební a jiné problémy.

V rámci tohoto působení získala širší náhled na problémy a jejich možná řešení nejen z pohledu vlastníka nemovitosti, ale též z pohledu samosprávy města, se kterou musí spolupracovat při řešení společných problémů, které jsou opět převážně o vodě.

Jako projektantka se podílela na návrhu úprav parku za muzeem s jeho rybníkem a okolní zelení. Pokud by dostala ve volbách dostatek hlasů a stala se zastupitelkou za volební uskupení Starostové a nezávislí, ráda by podpořila přípravu nových investičních projektů a zejména obnovení prácí na projektu úprav parku, který považuji za část území, které by mohlo blízko centra města poskytnout jeho návštěvníkům mnohem více, než je v současné době schopno.