Hlavní stránka Jílové u Prahy Kandidáti Ing. Tereza Kastnerová

Ing. Tereza Kastnerová

Vedoucí controllingu

 


Tereze Kastnerové je 36 let a žije se svojí rodinou na Radlíku, kde naplnila svojí představu o příjemném bydlení.

V roce 2006 dostudovala vysokou školu a od té doby se profesně zabývá controllingem, jak na úrovni státní správy a evropských fondů, tak na úrovni komerční sféry. 

Kromě práce se věnuje především rodině a koníčkům, jako například cestování a sportovní střelbě. Nejraději má ovšem čas strávený se svojí dcerou.

V případě svého zvolení do zastupitelstva by ráda více přiblížila město a okolí rodinám s dětmi. V současné době jí velmi chybí více míst, kde by se děti mohly svobodně, zdravě a bezpečně rozvíjet a jejich rodiče odpočívat, sportovat nebo navazovat nová přátelství. Pro tyto účely by ráda prosadila zvelebení a přeměnu městského parku a dopřála dětem více mimoškolních aktivit.

Také by ráda více pracovala na vztazích s nejstaršími občany města a jejich zapojení nejen do dění, ale i vztahů s dětmi. Společná setkávání, přenos zkušeností a cenných rad je důležitým aspektem pro budování respektu vůči stáří.

Dále bude prosazovat rozvoj občanské vybavenosti v přidružených obcích, tak aby se tím zvětšila interakce a propojení občanů s městem.

Bude podporovat  koncepci otevřeného úřadu a celkového kulturního rozvoje našeho milého města.