Hlavní stránka Jílové u Prahy Kandidáti Ing. Leoš Voleský

Ing. Leoš Voleský

Vedoucí technicko-obchodního oddělení

 

Leoš Voleský, vystudoval VŠ obor technologická zařízení staveb. V tomto oboru, který se zabývá především průmyslovými technologickými linkami se pohybuje více jak 17 let. Již v průběhu studia a dále několik let poté se podílel na projektových přípravách technologických linek na výrobu biopaliv. Posléze pracoval 3 roky ve státní sféře, kde na Ministerstvu Zemědělství vedl oddělení obnovitelných zdrojů energie. Od roku 2007 pracuje ve firmě Schenck Process, kde vede technicko-obchodní oddělení připravující návrhy technologických linek dodávaných do celého světa, se zaměřením na dopravu, skladování a dávkování tuhých paliv a sypkých materiálů.  

Zkušenosti, které získal ve své dosavadní praxi, rád využije ve prospěch rozvoje města. Systematický přístup k realizaci projektů, stejně jako neustálé vylepšování zaběhlých pracovních procesů lze úspěšně uplatňovat ve vedení firmy, ale analogicky i v řízení města. Důležité je, aby ve vedení města byli zejména lidé, kteří jsou schopni zajistit jeho bezproblémový chod v každodenních záležitostech, ale také se zasazovat o systematický rozvoj, tak, aby Jílové nebylo pouze místem, kde lidé bydlí, ale kde i aktivně žijí a za volnočasovými aktivitami nemusí jezdit do sousedních obcí či do Prahy.

Leoši Voleskému je 39 let, žije v Jílovém U Prahy se svoji manželkou a dvěma dětmi. Kromě práce se věnuje rodině a různým sportovním aktivitám. Rád přijímá nové výzvy.