Hlavní stránka Jílové u Prahy Kandidáti Bc. Jaroslav Jareš

Bc. Jaroslav Jareš

Správce informačních a komunikačních technologií

 

Jaroslav Jareš, kterému je 46 let, je z Luk pod Medníkem, kde žije se svojí manželkou Vendulkou a dětmi. V roce 2017 absolvoval Metropolitní univerzitu v bakalářském programu a v současné době pokračuje v magisterském programu.

Od roku 1994 je profesně spjatý s Ministerstvem financí – Generálním ředitelstvím cel, kde pracuje jako správce informačních a komunikačních technologií na pracovištích Celní správy v Praze a Středočeském kraji.

Svůj volný čas tráví prací na údržbě domů, relaxuje sekáním trávy, jezdí na motorce, jachtaří a v zimě si zajede do hor zalyžovat.

Nikdy nebyl členem žádné politické strany.

Je zvyklý o věcech nejen mluvit, ale snaží se je pomáhat i aktivně sám řešit. Proto se před lety zapojil do činnosti tehdejšího osadního výboru v Lukách pod Medníkem, takže nejen z jeho činnosti ví, co obyvatele v osadách trápí a co ke zlepšení svého života potřebují.  Proto kandiduje v podzimních komunálních volbách, ve kterých bude usilovat o váš hlas. Pokud bude zvolen, bude se snažit podpořit přípravu a realizaci pro město a připojených osad užitečných projektů, jako je rozvoj vodovodu a kanalizace, dětská hřiště, nové komunikace a ostatních projektů, které povedou ke zlepšení podmínek k životu v našem městě a jeho rozvoje.