Hlavní stránka Info a média Tiskové zprávy Poděkování za rok 2017 a PF 2018

Poděkování za rok 2017 a PF 2018

22. 12. 2017

Vážení členové a příznivci,
tento rok byl po mnoha stránkách výzvou pro všechny z nás. Letos se doslova rozhodovalo o naší budoucnosti, a i přes všechny překážky, které nám osud připravil, se nám podařilo usednout v Poslanecké sněmovně.

Poděkování za rok 2017 a PF 2018

Poděkování za rok 2017 a PF 2018

Děkuji především Janu Farskému, že se nebál na sebe vzít obrovskou zodpovědnost, a který Starosty do sněmovny dostal. A obrovské díky pochopitelně patří vám všem - členům a příznivcům - za podporu a snahu, která se jako vždy ukázala jako klíčová.


Zatím za sebou máme pouze hlasování o státní rozpočtu, kde se našemu klubu podařilo přidat 300 milionů korun na rozšíření kapacit mateřských škol. Bitva na politickém poli ale teprve začne. V lednu nás čeká hlasování o důvěře jednobarevné vládě, kterou v zájmu všech občanů nemůžeme podpořit. Přesto budeme se vší vervou prosazovat náš volební program a nebudeme se zdráhat spolupracovat napříč politickým spektrem, pokud se bude jednat o dobrou věc.


Dovolte mi, abych vám před koncem roku popřál příjemné a požehnané prožití vánočních svátků a vše nejlepší v novém roce.


S úctou
Petr Gazdík

Autor: Filip Reinöhl