Hlavní stránka Info a média Komentáře Za STAN bude kandidovat zpěvák Michal Prokop

Za STAN bude kandidovat zpěvák Michal Prokop

5. 8. 2014

„Pracujte pro místo, kde žijete,“ vyzývalo aktivní občany do včerejšího dne hnutí Starostové a nezávislí (STAN) prostřednictvím webových stránek www.chcikandidovat.cz a snažilo se tak prolomit dlouhodobou nechuť veřejnosti k lokální i celostátní politice.
Za STAN bude kandidovat zpěvák Michal Prokop

Za STAN bude kandidovat zpěvák Michal Prokop

„Nestranický“ přístup Starostů dlouhodobě přináší své plody: Například v Praze 6 posílí Starosty a nezávislé osobní účastí na kandidátce spisovatel Petr Šabach. Pozval jej na ni lídr Starostů v Praze 6 - dlouholetý producent, scenárista a režisér talk show České televize Krásný ztráty Jan Lacina.

Moderátor Krásných ztrát, někdejší poslanec, zpěvák a hudebník Michal Prokop povede kandidátku Starostů ve středočeské obci Velká Dobrá, na které se objeví spolu s hokejovým brankářem Milanem Hniličkou – olympijským vítězem z Nagana.

Barvy Starostů a nezávislých v populární obci Únětice nedaleko za severozápadní hranicí Prahy bude hájit kontrabasista Divadla Sklep a někdejší skupiny Nerez Vladimír Vytiska, který na únětické radnici starostuje neuvěřitelných dvacet dva let.

Autor: MAS