Hlavní stránka Hrabová Ostrava-Hrabová Komentáře Slovo předsedy Klubu přátel Hrabové

Slovo předsedy Klubu přátel Hrabové

  

   Ing. Vladimír Slavík

   Náš člen Vladimír S. se jistě dokáže sám ohradit proti vulgaritě. Jelikož v pamfletu pana radního R. Orkáče je nepřímo zmiňován i Klub přátel Hrabové, je na místě reagovat z pozice předsedy klubu.

    „Na vašem dnešním článku jde vidět, jak jste  absolutně mimo a senilita u Vás propuká do všech koutku mysli. Každopádně mě na tom všem těší, že Vás lidé nevolili, protože Vám nevěří, nevěří nikomu od Vás a to je síla, která mě žene dáleAle tak je to se vším od Vás, včetně Pilíků a Jižní tangenty. Pozdě bycha honit, vy už ničeho nedosáhnete. Ale nebojte se, nás lidé volili, protože věděli, že se mohou o nás opřít“.

   To je citace z dopisu pana radního zasloužilému 83 letému seniorovi, který se roky občansky (velmi slušně) angažuje. Všichni alespoň vidíme, jak jeho hnutí slibovanou předvolební preferenci seniorů uvádí do praxe. Dopis charakterizuje lidská nezralost, absence empatie a svědomí, opojení funkcí, politikaření a neúcta ke stáří. Duševně normálně kompenzovaný mladý člověk se takového chování nedopouští. Je typické spíše pro sociopaty.

   Pan radní lže a pomlouvá opakovaně a nesnáší ty, kteří na jeho aktivity upozorňují. Některé lži ho dobíhají i u soudu, ale pokoj si stále nedá. Prý nás lidé nevolili, protože panu V.S. ani nikomu z KPH nevěří?! Dostali jsme 1746 hlasů (8,86%). Jako nováčci v komunálních volbách jsme porazili tradiční silné strany (ČSSD, KDU, KSČM) a SPD. Neodpovídáme za neúspěchy a chyby z minulých volebních období a nechceme, aby se opakovaly. Sousedé nám nemají důvod nevěřit. Na rozdíl od Vás, pane radní, nemáme osobní ambice. Osobní ambice jsme totiž realizovali ve vlastním úspěšném profesním a rodinném životě. Dovolím si vám doporučit totéž – prospělo by to velice vám i Hrabové.

  Máme odlišnou motivaci od „síly, která žene dál“ pana R. Orkáče. Síly, kterou evidentně nemá pod kontrolou.

 

29. ledna 2019

MUDr. Rostislav Gromnica, Ph.D.

zastupitel MOb Hrabová