Hlavní stránka Hošťálkovice Kandidátka

Kandidátka

Kandidátní listina volebního uskupení

HC KORA pro HOŠŤÁLKOVICE:

Přípravu voleb jsme nenechali na poslední chvíli a pečlivě jsme vybírali kandidáty do zastupitelstva našeho městského obvodu. Svědectvím budiž nižší věkový průměr 39 let, třetina žen na kandidátce a čtyři vysokoškolsky vzdělaní kandidáti z devíti.

V porovnání s ostatními konkurenčními stranami kandidujících v Hošťálkovicích máme jedni z nejvíce kandidátů s vysokoškolským vzděláním a druhou nejmladší kandidátku, kde však máme vhodně skloubené mládí se zkušenostmi. Nuže, posuďte sami! ;-)

1_JJ

1. Mgr. Jiří Jureček; 34 let; OSVČ; bez. pol. příslušnosti

Rodák z Hošťálkovic, který zde postavil RD a také zde žije; ženatý má 2 děti ve věku 7 a 5 let (5-ti letý syn hraje druhým rokem fotbal za benjamínky Hošťálkovic, sám hrával fotbal za TJ Sokol Hošťálkovice od žáků do 27 let). Pracuje jako OSVČ v oblastí klimatizací; rozhodčí v ledním hokeji (licence I. třídy, 11 let rozhodoval I. ligu). Lídr našeho volebního uskupení; místopředseda o. s. HC Kora Hošťálkovice a moderátor na většině našich akcí; aktivní hráč HC Kora.

 

 

2

2. Ondřej Parma; 22 let; chemik; bez. pol. příslušnosti

Rodák z Hošťálkovic, který zde také žije; dálkově studuje VŠB-TUO; pracuje jako chemik; bez závazků, díky čemuž má čas a prostor poctivě plnit veškeré činnosti souvisejícím s předsednictvím o. s. HC Kora Hošťálkovice.

Je kapitánem našeho hokejového týmu; žadatelem a gestorem všech grantů. Hlavní organizátor všech našich akcí.

 

 

3

3. Kateřina Slívová, DiS; 26 let; právní asistentka; bez. pol. příslušnosti

Rodačka z Hošťálkovic, která zde také žije. Pracuje nově v autosalonu Renault; je bez závazků.

Je naší věrnou fanynkou, která nevynechá žádný zápas ani turnaj, proto našemu týmu dělá zdravotnici; je neúnavná pomocnice při každé pořádané akci.

 

 


44. Bc. Tomáš Kukučka; 30 let; OSVČ; bez. pol. příslušnosti

Rodák z Hošťálkovic, který zde postavil RD a také zde žije. Nedávno se stal otcem s dlouholetou přítelkyní; pracuje jako OSVČ (v oblasti topného dřeva).

Reprezentuje náš fotbalový tým HC Kora; podporovatel a fanoušek.

 

 

55. Tomáš Jureček; 40 let; elektromechanik, OSVČ; bez. pol. příslušnosti

Rodák z Hošťálkovic, který zde zrekonstruoval RD a také zde žije. Ženatý, má 3 děti, které vede ke sportu. Sám bývalý cyklystický závodník. Pracuje jako elektromechanik a také jako živnostník - vlastní vyhlášený cykloservis. Jeden ze zakladatelů a pilířů týmu HC Kora tak i o. s. HC Kora; hl. organizátor sportovního (dětského) dne.

 

 

 

6

6. Věra Parmová; 44 let; stavební technik; bez. pol. příslušnosti

Narozena v Hošťálkovicích jako Černíková a také zde žije. Vdaná; má dva dospělé sportovně založené syny.

Pracuje jako stavební technik. Je také trpělivá manželka našeho trenéra a obětavá pomocnice při našich turnajích a dalších akcích.

 

 

7

7. Otmar Dluhosch; 55 let; OSVČ; bez. pol. příslušnosti

Rodák z Hošťálkovic, který zde také žije. Ženatý; má 2 děti; pracuje jako OSVČ v oblasti tiskařských a grafických prací.

Je naším fanouškem, „dvorním“ umělcem, fotografem a autorem všech našich fotodokumentací na různých zápasech, turnajích a dalších akcí, plakátů a billboardů.

 

 

88. Josef Moravec; 42 let; OSVČ; bez. pol. příslušnosti

Rodák z Bobrovníků, který v Hošťálkovicích žije již přes 10 let. Ženatý; má jednu dceru; pracuje jako OSVČ v oboru stavebních činností, ve kterých je velmi precizní. Je další ze zakladatelů a pilířů týmu HC Kora a o. s. HC Kora; věrný a obětavý pomocník na každé akci. Dlouholetý hráč HC Kora - reprezentoval Hošťálkovice ještě dávno před vznikem našeho sdružení jako občan Bobrovníků :-) ).

 

 

99. PaedDr. Dana Slováková, CSc.; 59 let; OSVČ; bez. pol. příslušnosti

Rodačka z Bruntálu, která se v Hošťálkovicích natrvalo usadila již před více než 40-ti lety.

Vdova; má jednoho dospělého syna; majitelka restaurace Kora. Koordinátorka všech našich akcí; manažerka našeho klubu, která dává našemu o. s. smysl a řád. Bez jejích znalostí, zkušeností a kontaktů bychom nemohli dělat to, co děláme…

 

 

 

 

HC KORA pro HOŠŤÁLKOVICE

 

HC KORA pro HOŠŤÁLKOVICE