Hlavní stránka Bubovice Věra Jaskevičová

Věra Jaskevičová

"Jako zastupitelka bych ráda dokončila stavbu otočky autobusu, pro kterou byla stavební dokumentace připravena již v minulém volebním období. S tím souvisí i oprava obecních komunikací a výstavba chodníků podél krajských silnic. Nezbytné je také se zabývat úbytkem vody v naší lokalitě. Řešením je revitalizace Bubovického potoka a obnova retenčních nádrží na bubovickém katastru."

Od dětství jsem jezdila do Bubovic, protože jsme zde měli rodinný dům po prababičce, který jsme využívali jako chalupu. Poté, co jsem začala pracovat v Praze, jsem se přestěhovala do Bubovic nastálo. V roce 1996 jsme začali s manželem st​avět vlastní rodinný dům, ve kterém žijeme dodnes.

Po dobu tří volebních období jsem pracovala na úřadě a v zastupitelstvu. Nejprve jsem vypomáhla jako účetní, poté jsem se stala místostarostkou a v letech 2010-2014 jsem byla starostkou. V posledních deseti letech se obec značně rozrůstala, takže jsme řešili infrastrukturu (plyn, kanalizaci, čističku odpadních vod, veřejný vodovod a vodojem) v celé obci, s výjimkou lokality BEKO – TACO, kterou kompletně zajišťovala tato společnost.

Na Bubovicích oceňuji výjimečnou polohu, která nám umožňuje žít uprostřed přírody a přitom nedaleko hlavního města, kam lze dojet příměstskou dopravou. Díky tomu, že jsme obklopeni lesy, můžeme dýchat zdravý čistý vzduch a užívat si krásné procházky a toulky přírodou. Proto mě těší, že i v obci jsou obnovovány aleje.

V současné době pracuji jako vedoucí ekonomického odboru na městském úřadě. Svoje zkušenosti a praxi s řízením financí a získáváním dotací ráda využiji pro hospodaření obce Bubovice.

Jako zastupitelka bych ráda dokončila stavbu otočky autobusu, pro kterou byla stavební dokumentace připravena již v minulém volebním období. S tím souvisí i oprava obecních komunikací a výstavba chodníků podél krajských silnic, především v ulici Bubovická ve směru na Loděnici. Nezbytné je také se zabývat úbytkem vody v naší lokalitě. Řešením je revitalizace Bubovického potoka a obnova retenčních nádrží na bubovickém katastru. Toto jsou priority, kterým bych se ráda věnovala v nadcházejícím volebním období.