Hlavní stránka Bubovice Marie Bláhová

Marie Bláhová

"Byla bych ráda, abychom si mohli zase jako dřív posedět s přáteli v místní hospůdce s příjemnou obsluhou, dát si dobré jídlo a pití. Proto budu jako zastupitelka usilovat o zlepšení služeb v obecním pohostinství. Důležité je také zlepšovat mezilidské vztahy, pomáhat starým lidem i mladým rodinám, například zajistit nákup, odvézt k lékaři nebo pohlídat děti. Někdy jsou to drobnosti, které ale mohou výrazně zlepšit a obohatit život náš všech."

V roce 1992 jsme s manželem koupili v Bubovicích víkendový domek, když jsme ještě bydleli v Praze. Manžel měl životní sen postavit si vlastní dům, a protože se nám v Bubovicích líbilo, rozhodli jsme se postavit si náš dům snů právě tady. Po třech letech usilovné práce jsme se v roce 1997 do nového domu přestěhovali nastálo.

Miluji procházky po loukách, krásnou přírodu, blízký les, kde si můžu nasbírat houby, pozorovat mraky a užívat volnost. Dnes už si nedovedu představit, že bych tuto možnost neměla.

Celý život jsem pracovala v pohostinství, a proto jsme měli s manželem v plánu si pronajmout místní hospodu. Bohužel ale náhle zemřel, takže k tomu již nedošlo. Byla bych ráda, abychom si mohli zase jako dřív posedět s přáteli v místní hospůdce s příjemnou obsluhou, dát si dobré jídlo a pití. Proto budu jako zastupitelka usilovat o zlepšení služeb v obecním pohostinství.

Důležité je také zlepšovat mezilidské vztahy, pomáhat starým lidem i mladým rodinám, například zajistit nákup, odvézt k lékaři nebo pohlídat děti. Někdy jsou to drobnosti, které ale mohou výrazně zlepšit a obohatit život náš všech.