Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Tiskové zprávy Otevíráme naši kampaň s heslem - Melouny spravedlivě!

Otevíráme naši kampaň s heslem - Melouny spravedlivě!

8. 9. 2016

Miroslav Adámek: Otevíráme naši kampaň v Uherském Hradišti. Nic upoceného ani nenávistného, ale s humorem se chceme podívat na rozdělování krajských peněz, naše heslo je: Melouny spravedlivě!
Otevíráme naši kampaň s heslem - Melouny spravedlivě!

Otevíráme naši kampaň s heslem - Melouny spravedlivě!

Všichni víme, že kraj má zodpovědnost vůči svým občanům, ale hospodaří také s velkými finanční prostředky. Jeho rozhodnutí někdy smysl dávají, jindy moc ne. Někdy to vypadá spíše jako nakupování hlasů nebo dárky ovečkám. To chceme změnit.

Zlínský kraj se musí chovat hospodárně a rozvážně. Má velké dluhy a zvláště krajem řízené zdravotnictví je v obrovském dluhu. Černou dírou na peníze jsou všechny netransparentní výdaje. Zkušenosti z našich obcí a měst ukazují, že zodpovědné hospodaření umí také výrazně ušetřit peníze a zároveň zvyšovat kvalitu života každého obyvatele a hodnotu jeho majetku. Chceme zvýšení kvality života pro každého obyvatele kraje.

Kampaň do krajských voleb chceme zahájit s nadsázkou a humorem. Budeme rozdávat melouny na několika místech našeho kraje, začneme v Uherském Hradišti 31. 8. 2016 od 15 hodin na Masarykově náměstí. Podobnou akci chystáme i na jiných místech, třeba v Rožnově pod Radhoštěm, v Kroměříži, ve Valašských Kloboukách nebo na Vsetíně. Chceme s lehkou nadsázkou ukázat na zásadní téma rozvoje našeho kraje a pozvat každého k zodpovědné volbě v krajských volbách.