Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Krajské volby 2020 Sportovně - společenské odpoledne se Slunečnicí

Sportovně - společenské odpoledne se Slunečnicí

12. 8. 2020

V pondělí 10.08.2020 zavítali do Březnice klienti netradiční zlínské kavárny Slunečnice. Na oblíbený fotbalový zápas svého týmu proti „Zbytku světa“ se těšili již delší dobu. Na březnickém trávníku ještě nepoznali hořkost porážky. Po několika předcházejících remízách a jedné výhře chtěli uhájit neporazitelnost i letos.

Josef Hutěčka, starosta Březnice a  kandidát do krajských voleb

Josef Hutěčka, starosta Březnice a kandidát do krajských voleb

Domácí tým šel do zápasu posílen, a tak vedle starosty a místostarosty nastoupil mj. i nový březnický duchovní správce, Jaroslav Polách a především ředitel zlínského Městského divadla, Petr Michálek. I díky jeho gólové aktivitě skončilo tentokrát utkání spravedlivou plichtou 6:6.

Škoda jen, že nepřízeň počasí na začátku celého odpoledne znemožnila návštěvu místní živočišné farmy a výrobny sýrů. Tu jsme tentokrát oželeli, nicméně i bez tohoto zpestření jsme společně strávili perfektní odpoledne, zakončené grilovanými klobáskami a tekutým občerstvením.

Kromě potkávání se na fotbalovém hřišti, prohlubuje Březnice družbu se Slunečnicí i jinými sportovně – společenskými aktivitami. Například turnajem ve stolním tenisu, jehož čtvrtý ročník je v budově sokolovny naplánován na letošní listopad.

Autor: Aleš Durďák