Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Krajské volby 2020 Proběhlo setkání s podporovateli STAN před krajskými a senátními volbami

Proběhlo setkání s podporovateli STAN před krajskými a senátními volbami

21. 6. 2020

Ještě než se v následujících měsících naplno rozběhne kampaň do krajských a senátních voleb, uspořádalo hnutí STAN ve Zlínském kraji setkání pro své podporovatele. Akce se uskutečnila v pátek (19.6.) ve Zlíně.

 

Setkání s příznivci STAN, 19.6. 2020

Setkání s příznivci STAN, 19.6. 2020

V úvodu setkání se představil Petr Michálek, kandidát do Senátu v obvodu 78. Ten prezentoval dosavadní průběh své senátní kandidatury, kterou oficiálně zahájil 28.5., více o něm se dozvíte na jeho webu michalekdosenatu.cz

V další části se prezentovali zástupci hnutí STAN společně s dalšími subjekty, které budou na krajské kandidátce STAN taktéž zastoupeni. Jedná se o TOP 09, Nový Impuls a Zlínské hnutí nezávislých. “Připravili jsme skutečně silný program, vycházející ze zkušeností a odborností našich zástupců, pracujících na úrovni místních samospráv”, uvedl Martin Zábranský, člen Krajského výboru STAN a jeden z čelních představitelů celé kandidátní listiny.

“Kontaktní kampaň bude probíhat především v srpnu a v září, rádi bychom využili také součinnosti od našich podporovatelů a zástupců  spolku mSTAN, který čerstvě vzniknul ve Zlínském kraji,” uvedl Aleš Durďák, krajský tajemník hnutí STAN.

 

Autor: Aleš Durďák