Hlavní stránka Regiony Ústecký kraj Naši kandidáti pro krajské volby 2020

Naši kandidáti pro krajské volby 2020

1. Filip Ušák

zastupitel a bývalý starosta Benešova nad Ploučnicí, jednatel společnosti, expert Regionální stálé konference ÚK, člen uhelné platformy ÚK, člen dozorčí rady Dopravní společnosti ÚK, aktivista

bez politické příslušnosti

 

2. MUDr. Alena Dernerová

dětská lékařka a senátorka za obvod Most

bez politické příslušnosti

 

3. Ing. Štefan Drozd

starosta města Klášterec nad Ohří, předseda krajské organizace Strany soukromníků České republiky

Strana soukromníků České republiky

 

4. Yveta Tomková

starostka městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice

Vaše Ústí

 

5. Mgr. Milan Šťovíček

ředitel střední odborné školy Schola Humanitas

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

6. Ing. Petr Liška

starosta obce Malé Žernoseky, stavební inženýr – projektant pozemních staveb, předseda krajské organizace Sdružení místních samospráv ČR, místopředseda Sdružení obcí mikroregion Porta Bohemica

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

7. Ing. Zbyněk Linhart

senátor za obvod Děčín, místostarosta města Krásná Lípa, předseda správní rady o. p. s. České Švýcarsko

bez politické příslušnosti

 

8. Jana Syslová

starostka obce Hrobčice

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

9. Radovan Šabata

technik, radní a bývalý starosta města Louny, trenér atletiky

Unie pro sport a zdraví

 

10. Mgr. Jana Oubrechtová

starostka města Trmice, učitelka

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

11. Ing. Tomáš Trávníček, MPA

vedoucí odboru Stavebního a vyvlastňovacího úřadu, životního prostředí, člen Komise životního prostředí statutárního města Chomutov

bez politické příslušnosti

 

12. Jana Víchová

systemická konzultantka, majitelka a provozovatelka děčínské kulturní kavárny Coffee & Books, mentorka, koučka a komunikační specialistka, průvodce osobními a systémovými změnami, podporovatelka udržitelného turismu a regionálního podnikání malých a středních firem

bez politické příslušnosti

 

13. Jaroslav Špička

místostarosta města Žatec, manažer skupiny vedoucí Žatec do UNESCO, předseda správní rady Destinační Agentury Dolní Poohří o. p. s.

bez politické příslušnosti

 

14. Pavel Svoboda

starosta obce Lipová – Vesnice roku 2019, předseda Společnosti pro trvale udržitelný rozvoj Šluknovska

bez politické příslušnosti

 

15. Vlastimil Čtverák

místostarosta města Roudnice nad Labem, moderátor, ředitel podřipské pohřební služby a smuteční řečník

bez politické příslušnosti

 

16. Mgr. Renata Zrníková

bývalá starostka Městského obvodu Ústí nad Labem - Severní Teresa, sociální pracovnice dětského domova

Vaše Ústí

 

17. Karel Drašner

koordinátor vzdělání SMS ČR, zastupitel a bývalý starosta obce Háj u Duchcova

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

18. Ing. Ladislava Rejšková

starostka obce Libotenice, ekonomická poradkyně, předsedkyně kontrolní komise MAS Podřipsko

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

19. Mgr. Vojtěch Marvan

radní města Klášterec nad Ohří, marketingový specialista

Strana soukromníků České republiky

 

20. Ing. Valdemar Grešík

výrobce čajů a sadař

bez politické příslušnosti

 

21. Zbyněk Jakš

ředitel Podkrušnohorského technického muzea o. p. s., místopředseda bytového družstva, předseda Spolku severočeských havířů, horník

bez politické příslušnosti

 

22. Ing. Bc. Jindřich Jurajda, DiS.

místostarosta města Jiříkov, pedagog, předseda oblastního sdružení STAN Děčínsko

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

23. Mgr. Vladimír Lipský

ředitel Euroregionu Elbe/Labe

bez politické příslušnosti

 

24. Libor Uhlík

pořadatel jarmarků a kulturních akcí, galerista

bez politické příslušnosti

 

25. Mgr. Zdeňka Hamousová

starostka města Žatec, senátorka za obvod Louny, ředitelka školy

bez politické příslušnosti

 

26. Bc. Radek Jankura

finanční ředitel, jednatel, trenér fotbalu mládeže

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

27. Ing. Vladimír Nesvadba, PhD.

vědecký pracovník Chmelařského institutu Žatec, šlechtitel chmele, degustátor piva, člen České akademie zemědělských věd, předseda školské rady OA a SOŽZE Žatec, předseda SK HAVRAN Kryry

bez politické příslušnosti

 

28. Eva Kardová

místostarostka obce Moldava, pracovnice multifunkčního informačního centra Moldava, místopředsedkyně krajského předsednictva Sdružení místních samospráv ČR, zdravotní sestra

bez politické příslušnosti

 

29. Jan Šimek

jednatel, majitel rodinné kavárny, člen zastupitelstva města Varnsdorf, člen hnutí Náš Varnsdorf

bez politické příslušnosti

 

30. Mgr. Miroslava Bechyňová

starostka obce Přestanov, středoškolská učitelka - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická  Ústí nad Labem

bez politické příslušnosti

 

31. Jan Papajanovský

starosta města Česká Kamenice

bez politické příslušnosti

 

32. Ing. Petr Fišer

prokurista obchodní společnosti, předseda Českojiřetínského spolku, kordinátor aktivit pro znovuzapojení Moldavské a Freiberské horské dráhy

bez politické příslušnosti

 

33. Roman Vítek

zastupitel města Terezín, starosta TJ Sokol Terezín

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

34. Bc. Jan Vnouček

místostarosta městyse Peruc

bez politické příslušnosti

 

35. Mgr. Tomáš Vytlačil

učitel, zástupce ředitele ZŠ, trenér juda

bez politické příslušnosti

 

36. Ing. Pavel Veselý, MBA

starosta obce Český Jiřetín, ředitel společnosti G7 a.s. Litvínov

bez politické příslušnosti

 

37. Ing. Monika Hladíková

starostka obce Kytlice

bez politické příslušnosti

 

38. Karel Hirsch

místostarosta města Hrob, předseda správní rady MAS Cínovecko, velitel dobrovolných hasičů města Hrob

bez politické příslušnosti

 

39. Bc. Andrea Málková

ředitelka senior centra, ředitelka Spravedlivý mezi seniory o.p.s., členka skupin komunitního plánování, členka České lékařské komory J. E. Purkyně, metodička sociálních služeb, členka dobrovolnického spolku SPOLEČNĚ v Ústí nad Labem, předsedkyně oblastního sdružení STAN Ústecko

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

40. MUDr. Vlastimil Woznica

lékař, gastroenterolog

bez politické příslušnosti

 

41. Ing. Naděžda Štětinová

starostka obce Keblice, ekoložka

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

42. Miroslav Kalvas

starosta města Jílové, účetní

bez politické příslušnosti

 

43. Bc. Tomáš Sazeček

místostarosta města Úštěk, koordinátor Celostátní sítě pro venkov

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

44. Ing. Jan Macháček

vedoucí úředník, předseda spolku TJ Lokomotiva Louny a předseda oddílu florbalu

Unie pro sport a zdraví

 

45. Antonín Herzán

podnikatel, majitel Horského areálu Lesná v Krušných horách, předseda Krušnohorské Bílé stopy z. s., předseda Horského klubu Lesná z. s., předseda Nadačního fondu Obnova Krušnohoří, člen správní rady Destinační agentury Krušné hory, zakladatel Vzdělávacího a rekreačního centra Lesná, provozovatel Infocentra Lesenská pláň v Lesné, zakladatel závodu Sherpa Cup, zakladatel kulturní akce Lesenské šlapání zelí

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

46. Mgr. Ivana Schettlová

obchodní zástupkyně, předsedkyně Spolku Litvínov patří občanům

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

47. Robert Holec

starosta města Dolní Poustevna, předseda mikroregionu Svazek obcí Sever

bez politické příslušnosti

 

48. Mgr. Jiří Čapek, DiS.

hasič - důstojník operačního střediska HZS, místostarosta ústeckého kulturně společenského zájmového spolku SPOLEČNĚ, z. s.

bez politické příslušnosti

 

49. Luděk Pěnkava

starosta obce Strupčice, ekonom

bez politické příslušnosti

 

50. Erich Zimmermann

místostarosta obce Libořice, provozní elektrikář

bez politické příslušnosti

 

51. Mgr. Bc. Petr Dušánek

učitel, zástupce ředitelky ZŠ Chlumec, metodik ICT, předseda krajského kabinetu informatika a ICT v projektu SYPO, předseda Naše škola Chlumec z. s., 3. volební období zastupitel města Chlumec

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

52. Marek Stokláska

podnikatel, předseda oblastního sdružení STAN Litoměřicko, komentátor, moderátor, humorista

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

53. Zdeněk Černý

starosta obce Vilémov

bez politické příslušnosti

 

54. Mgr. Jan Novák

místostarosta města Meziboří, ředitel Gymnázia T. G. Masaryka v Litvínově

bez politické příslušnosti

 

55. Ing. Daniel Černý

obchodní ředitel, zastupitel a bývalý primátor statutárního města Chomutov, majitel a zachránce synagogy v Žatci, fotograf

bez politické příslušnosti

 

56. Ing. Martin Tojnar

technolog v průmyslové prádelně, člen osadního výboru městské části Janov

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

 

57. Bc. Roman Fikar

místostarosta městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice

bez politické příslušnosti

 

58. Ing. Milan Fábera

starosta obce Lahošť

bez politické příslušnosti

 

59. PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Václav Kadleček

vedoucí odd. nákupu a centrální logistiky, zastupitel Města Kryry, předseda komise pro informace a právní záležitosti ZM Kryry, předseda pracovní skupiny pro strategii 2022-2027

bez politické příslušnosti

 

60. Jan Kolář

starosta města Krásná Lípa, předseda Sdružení pro rozvoj Šluknovska, turista-značkař

bez politické příslušnosti