Hlavní stránka Regiony Ústecký kraj Kandidátka 2020

Kandidátka 2020

21. 8. 2020

Kandidátka hnutí STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

Kandidátka 2020

Kandidátka 2020

1. Filip Ušák
zastupitel a bývalý starosta Benešova nad Ploučnicí, jednatel společnosti, expert Regionální stálé konference ÚK, člen uhelné platformy ÚK, člen dozorčí rady Dopravní společnosti ÚK, aktivista
bez politické příslušnosti

2. MUDr. Alena Dernerová
dětská lékařka a senátorka za obvod Most
bez politické příslušnosti

3. Ing. Štefan Drozd
starosta města Klášterec nad Ohří, předseda krajské organizace Strany soukromníků České republiky
Strana soukromníků České republiky

4. Yveta Tomková
starostka městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice
Vaše Ústí

5. Mgr. Milan Šťovíček
ředitel střední odborné školy Schola Humanitas
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

6. Ing. Petr Liška
starosta obce Malé Žernoseky, stavební inženýr – projektant pozemních staveb, předseda krajské organizace Sdružení místních samospráv ČR, místopředseda Sdružení obcí mikroregion Porta Bohemica
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

7. Ing. Zbyněk Linhart
senátor za obvod Děčín, místostarosta města Krásná Lípa, předseda správní rady o. p. s. České Švýcarsko
bez politické příslušnosti

8. Jana Syslová
starostka obce Hrobčice
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

9. Radovan Šabata
technik, radní a bývalý starosta města Louny, trenér atletiky
Unie pro sport a zdraví

10. Mgr. Jana Oubrechtová
starostka města Trmice, učitelka
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

11. Ing. Tomáš Trávníček, MPA
vedoucí odboru Stavebního a vyvlastňovacího úřadu, životního prostředí, člen Komise životního prostředí statutárního města Chomutov
bez politické příslušnosti

12. Jana Víchová
systemická konzultantka, majitelka a provozovatelka děčínské kulturní kavárny Coffee & Books, mentorka, koučka a komunikační specialistka, průvodce osobními a systémovými změnami, podporovatelka udržitelného turismu a regionálního podnikání malých a středních firem
bez politické příslušnosti

13. Jaroslav Špička
místostarosta města Žatec, manažer skupiny vedoucí Žatec do UNESCO, předseda správní rady Destinační Agentury Dolní Poohří o. p. s.
bez politické příslušnosti

14. Pavel Svoboda
starosta obce Lipová – Vesnice roku 2019, předseda Společnosti pro trvale udržitelný rozvoj Šluknovska
bez politické příslušnosti

15. Vlastimil Čtverák
místostarosta města Roudnice nad Labem, moderátor, ředitel podřipské pohřební služby a smuteční řečník
bez politické příslušnosti

16. Mgr. Renata Zrníková
bývalá starostka Městského obvodu Ústí nad Labem - Severní Teresa, sociální pracovnice dětského domova
Vaše Ústí

17. Karel Drašner
koordinátor vzdělání SMS ČR, zastupitel a bývalý starosta obce Háj u Duchcova
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

18. Ing. Ladislava Rejšková
starostka obce Libotenice, ekonomická poradkyně, předsedkyně kontrolní komise MAS Podřipsko
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

19. Mgr. Vojtěch Marvan
radní města Klášterec nad Ohří, marketingový specialista
Strana soukromníků České republiky

20. Ing. Valdemar Grešík
výrobce čajů a sadař
bez politické příslušnosti

21. Zbyněk Jakš
ředitel Podkrušnohorského technického muzea o. p. s., místopředseda bytového družstva, předseda Spolku severočeských havířů, horník
bez politické příslušnosti

22. Ing. Bc. Jindřich Jurajda, DiS.
místostarosta města Jiříkov, pedagog, předseda oblastního sdružení STAN Děčínsko
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

23. Mgr. Vladimír Lipský
ředitel Euroregionu Elbe/Labe
bez politické příslušnosti

24. Libor Uhlík
pořadatel jarmarků a kulturních akcí, galerista
bez politické příslušnosti

25. Mgr. Zdeňka Hamousová
starostka města Žatec, senátorka za obvod Louny, ředitelka školy
bez politické příslušnosti

26. Bc. Radek Jankura
finanční ředitel, jednatel, trenér fotbalu mládeže
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

27. Ing. Vladimír Nesvadba, PhD.
vědecký pracovník Chmelařského institutu Žatec, šlechtitel chmele, degustátor piva, člen České akademie zemědělských věd, předseda školské rady OA a SOŽZE Žatec, předseda SK HAVRAN Kryry
bez politické příslušnosti

28. Eva Kardová
místostarostka obce Moldava, pracovnice multifunkčního informačního centra Moldava, místopředsedkyně krajského předsednictva Sdružení místních samospráv ČR, zdravotní sestra
bez politické příslušnosti

29. Jan Šimek
jednatel, majitel rodinné kavárny, člen zastupitelstva města Varnsdorf, člen hnutí Náš Varnsdorf
bez politické příslušnosti

30. Mgr. Miroslava Bechyňová
starostka obce Přestanov, středoškolská učitelka - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická  Ústí nad Labem
bez politické příslušnosti

31. Jan Papajanovský
starosta města Česká Kamenice
bez politické příslušnosti

32. Ing. Petr Fišer
prokurista obchodní společnosti, předseda Českojiřetínského spolku, kordinátor aktivit pro znovuzapojení Moldavské a Freiberské horské dráhy
bez politické příslušnosti

33. Roman Vítek
zastupitel města Terezín, starosta TJ Sokol Terezín
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

34. Bc. Jan Vnouček
místostarosta městyse Peruc
bez politické příslušnosti

35. Mgr. Tomáš Vytlačil
učitel, zástupce ředitele ZŠ, trenér juda
bez politické příslušnosti

36. Ing. Pavel Veselý, MBA
starosta obce Český Jiřetín, ředitel společnosti G7 a.s. Litvínov
bez politické příslušnosti

37. Ing. Monika Hladíková
starostka obce Kytlice
bez politické příslušnosti

38. Karel Hirsch
místostarosta města Hrob, předseda správní rady MAS Cínovecko, velitel dobrovolných hasičů města Hrob
bez politické příslušnosti

39. Bc. Andrea Málková
ředitelka senior centra, ředitelka Spravedlivý mezi seniory o.p.s., členka skupin komunitního plánování, členka České lékařské komory J. E. Purkyně, metodička sociálních služeb, členka dobrovolnického spolku SPOLEČNĚ v Ústí nad Labem, předsedkyně oblastního sdružení STAN Ústecko
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

40. MUDr. Vlastimil Woznica
lékař, gastroenterolog
bez politické příslušnosti

41. Ing. Naděžda Štětinová
starostka obce Keblice, ekoložka
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

42. Miroslav Kalvas
starosta města Jílové, účetní
bez politické příslušnosti

43. Bc. Tomáš Sazeček
místostarosta města Úštěk, koordinátor Celostátní sítě pro venkov
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

44. Ing. Jan Macháček
vedoucí úředník, předseda spolku TJ Lokomotiva Louny a předseda oddílu florbalu
Unie pro sport a zdraví

45. Antonín Herzán
podnikatel, majitel Horského areálu Lesná v Krušných horách, předseda Krušnohorské Bílé stopy z. s., předseda Horského klubu Lesná z. s., předseda Nadačního fondu Obnova Krušnohoří, člen správní rady Destinační agentury Krušné hory, zakladatel Vzdělávacího a rekreačního centra Lesná, provozovatel Infocentra Lesenská pláň v Lesné, zakladatel závodu Sherpa Cup, zakladatel kulturní akce Lesenské šlapání zelí
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

46. Mgr. Ivana Schettlová
obchodní zástupkyně, předsedkyně Spolku Litvínov patří občanům
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

47. Robert Holec
starosta města Dolní Poustevna, předseda mikroregionu Svazek obcí Sever
bez politické příslušnosti

48. Mgr. Jiří Čapek, DiS.
hasič - důstojník operačního střediska HZS, místostarosta ústeckého kulturně společenského zájmového spolku SPOLEČNĚ, z. s.
bez politické příslušnosti

49. Luděk Pěnkava
starosta obce Strupčice, ekonom
bez politické příslušnosti

50. Erich Zimmermann
místostarosta obce Libořice, provozní elektrikář
bez politické příslušnosti

51. Mgr. Bc. Petr Dušánek
učitel, zástupce ředitelky ZŠ Chlumec, metodik ICT, předseda krajského kabinetu informatika a ICT v projektu SYPO, předseda Naše škola Chlumec z. s., 3. volební období zastupitel města Chlumec
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

52. Marek Stokláska
podnikatel, předseda oblastního sdružení STAN Litoměřicko, komentátor, moderátor, humorista
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

53. Zdeněk Černý
starosta obce Vilémov
bez politické příslušnosti

54. Mgr. Jan Novák
místostarosta města Meziboří, ředitel Gymnázia T. G. Masaryka v Litvínově
bez politické příslušnosti

55. Ing. Daniel Černý
obchodní ředitel, zastupitel a bývalý primátor statutárního města Chomutov, majitel a zachránce synagogy v Žatci, fotograf
bez politické příslušnosti

56. Ing. Martin Tojnar
technolog v průmyslové prádelně, člen osadního výboru městské části Janov
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

57. Bc. Roman Fikar
místostarosta městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice
bez politické příslušnosti

58. Ing. Milan Fábera
starosta obce Lahošť
bez politické příslušnosti

59. PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Václav Kadleček
vedoucí odd. nákupu a centrální logistiky, zastupitel Města Kryry, předseda komise pro informace a právní záležitosti ZM Kryry, předseda pracovní skupiny pro strategii 2022-2027
bez politické příslušnosti

60. Jan Kolář
starosta města Krásná Lípa, předseda Sdružení pro rozvoj Šluknovska, turista-značkař
bez politické příslušnosti

 

Autor: Radek Lekner