Hlavní stránka Regiony Pardubický kraj Naši kandidáti pro krajské volby 2020

Naši kandidáti pro krajské volby 2020

 

Jméno a příjmení

Bydliště

Povolání

1

Ing. Matoušková Michaela, MPA

Řečany nad Labem

starostka, ekonomka

2

Mgr. Štěpánová Hana

Morašice

radní Pardubického kraje, pedagožka

3

Ing. Hájek Jiří

Pardubice

zastupitel městského obvodu, stavební inženýr

4

Koblížek Oldřich

Vraclav

starosta, elektroprojektant

5

Šimek David

Příluka

starosta, specialista pro dopravní systémy a webové aplikace

6

Staněk Martin

Sezemice

starosta, předseda Svazku obcí Loučná

7

Dubský Tomáš

Vysočina

starosta, dobrovolný hasič

8

RNDr. Šedová Renata

Žamberk

hydrogeoložka, projektová manažerka

9

Paur Martin, PhD

Pardubice

překladatel, předseda Akademie Rinosport

10

Křivka Jan

Spojil

řidič záchranář

11

Tvrzníková Zuzana

Zámrsk

starostka, kynoložka

12

Mgr. Zikmund Petr

Dašice

starosta, pedagog

13

Bc. Paurová Alice

Pardubice

trenérka kinballu

14

Mgr. Vavřín Jan

Litomyšl

pedagog na Gymnáziu Polička, organizátor Ukliďme Česko v Litomyšli

15

Ing. Kočí Zdeněk

Chrudim

stavební technik

16

PhDr. Kotyk Jiří, Ph.D.

Pardubice

historik, emeritní vysokoškolský pedagog

17

Mgr. Hejkrlík Martin

Králíky

zastupitel, ředitel Sociálních služeb Králicka

18

Mgr. Schmied Petr

Krouna

starosta, pedagog

19

Ing. Cindr Miloslav

Česká Třebová

zastupitel, geodet

20

MUDr. Kánský Jaromír

Dědová

lékař v Hrochově Týnci

21

Mgr. Bolek Tomáš

Choltice

starosta, pedagog

22

MUDr. Šalamon Pavol

Vysoké Mýto

lékař, geriatr

23

Škeřík Josef

Sloupnice

starosta

24

Ing. Kohout Pavel

Opatovice

starosta, inženýr dopravních staveb

25

Ing. Jirsák Jan

Chrudim

projektant

26

Bc. Ševčíková Lenka

Klášterec nad Orlicí

starostka, ekonomka

27

Vlasák Miloš

Ostřetín

starosta, předseda Sokol Ostřetín

28

Mgr. Čepová Bohuslava

Prachovice

starostka, pedagožka

29

Mgr. Bc. Kouřil Karel

Zámrsk

radní obce, pedagog

30

Ing. Moravec Ivan

Přelouč

místostarosta, pedagog

31

Luboš Šplíchal

Budislav

starosta

32

Ing. Lesák Marcel

Ronov nad Doubravou

starosta, meteorolog, klimaktolog

33

Ing. Vacek Pavel

Vysoké Mýto

stavební technik

34

MUDr. Dejdar Daniel

Dašice

lékař, chirurg v Přelouči

35

Maršík Jan

Luže

student vysoké školy

36

Ing. Matys Pavel

Zámrsk

místostarosta, stavební technik

37

Ing. Volný Jan

Pardubice

bezpečnostní technik

38

Doležal Matěj

Suchá Lhota

místostarosta, pedagog, florista

39

Ing. Štěpánek Ladislav

Lázně Bohdaneč

projektant

40

Hojsák Jan

Ústí nad Orlicí

kontrolor

41

Mlateček Ladislav

Býšť

člen rady obce, myslivecký hospodář

42

Ing. Zdeněk Mlynář

Kunvald

konstruktér jističů

43

Píšová Jaroslava

Chvojenec

starostka, referentka zásobování

44

Ing. Bc. Pražan Jaromír

Bítovany

středoškolský pedagog

45

Vrbatová Petra

Rokytno

starostka, vedoucí skladu

46

Eliáš Pavel

České Heřmanice

zastupitel kraje, starosta, strojník

47

Borovec Michal

Pardubice

stavbyvedoucí

48

Mgr. Andrle Petr

Žamberk

zastupitel, pedagog gymnázia, komisař basketbalu

49

Ing. Fišer Václav

Rohovládova Bělá

starosta, IT analytik

50

Bartoš František

Poříčí u Litomyšle

starosta