Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj VOLBY 2020 Olomoucký kraj Naši kandidáti pro krajské volby 2020 - koalice PIRÁTI a STAROSTOVÉ

Naši kandidáti pro krajské volby 2020 - koalice PIRÁTI a STAROSTOVÉ

  1. Ing. Josef Suchánek (STAN)
    manažer, ředitel Správy kolejí a menz UP v Olomouci, zastupitel města, včelař
    Olomouc 
  2. Ing. Zdeňka Dvořáková Kocourková (Piráti)
    poradkyně pro snižování energetické náročnosti budov, ambasadorka Rekonstrukce státu
    Šumperk 
  3. Ing. et Ing. Martin Šmída (Piráti)
    kompostář, místopředseda kompostářské asociace, zastupitel obce, muzikant, ochotník
    Majetín 
  4. Ing. Tomáš Müller (STAN)
    lektroinženýr, starosta obce, fotbalista
    Nová Hradečná 
  5. Jaromír Horký (Piráti)
    PR a marketingový specialista, pořadatel benefičních koncertů Živá ulice
    Přerov 
  6. Ing. Petr Lysek (Piráti)
    projektant, zastupitel města, člen Hanácké volejbalové ligy
    Prostějov 
  7. Ing. Radim Sršeň, Ph.D. (STAN)
    vysokoškolský učitel, starosta, krajský zastupitel, zástupce ČR v Evropském výboru regionů, pozounista
    Dolní Studénky 
  8. MUDr. Martin Morong lékař, učitel na Lékařské fakultě UP v Olomouci
    Olomouc
  9. Tomáš Vlazlo  (Bez politické příslušnosti)
    marketingový specialista, dramaturg, místostarosta města
    Jeseník
  10. Ing. Michal Obrusník (STAN)
    strojní inženýr, starosta města
    Konice 
  11. David Hošek  (Piráti)
    plánovač výroby, člen kontrolního výboru zastupitelstva města
    Přerov 
  12. Martin Švadlenka (Piráti)
    elektrotechnik na rodičovské dovolené
    Přerov 
  13. Mgr. Roman Šťastný (STAN)
    učitel, starosta, sportovec
    Mikulovice 
  14. Mgr. Radek Brázda (STAN)
    archivář, starosta obce, vedoucí ochotnického souboru
    Troubky 
  15. Jitka Majerová (Piráti)
    studentka dentální hygieny, popularizátorka prevence ústního zdraví
    Přerov
  16. Ing. arch. Petr Daněk  (Bez politické příslušnosti)
    rchitekt, krajský zastupitel, člen dopravní komise Rady Olomouckého kraje
    Olomouc 
  17. Zdeněk Žák (Piráti)
    ankovní specialista, manažer, člen dopravní komise rady města
    Olomouc
  18. Ing. Petr Mudra (STAN)
    IT manažer, starosta obce, sportovec
    Česká Ves
  19. PharmDr. Robert Šrejma (Piráti)
    ředitel sítě lékáren, fotbalový rozhodčí
    Zábřeh
  20. Ing. Renata Baslerová (Bez politické příslušnosti)
    projektová manažerka Místní akční skupiny Horní Pomoraví, dobrovolná hasička
    Bušín 
  21. Mgr. David Novák (Piráti)
    analytik v IT, geoinformatik, člen komise pro architekturu rady města
    Olomouc
  22. Ing. Hana Naiclerová, MBA
    ekonomka, účetní, zastupitelka města, chovatelka, zahradnice
    Prostějov 
  23. Radek Vojtek (Piráti)
    obchodník s obuví a koženou galanterií, sportovec
    Brodek u Přerova
  24. Ing. Michal Tichý (STAN)
    ekonom, starosta obce, extrémní překážkový závodník
    Senice na Hané 
  25. Marika Řehová (Piráti)
    zdravotnice, ošetřovatelka
    Olomouc 
  26. Mgr. Eva Machová (STAN)
    ředitelka domova pro seniory, cyklistka
    Olomouc
  27. Bc. Jakub Jüngling (Piráti)
    řekladatel, kavárník
    Přerov 
  28. Ing. Bc. Michal Ondra (STAN)
    sládek v mikropivovaru, znalec piva, ekonom
    Hranice
  29. Mgr. Petr Karlík (Piráti)
    právník
    Dobrčice 
  30. Lukáš Drlík (STAN)
    hospodář na Levandulovém statku, ekologický zemědělec
    Úsov 
  31. Vojtěch Nezval (Piráti)
    logistik a servisní technik, student Filozofické fakulty UP v Olomouci
    Přerov 
  32. Ing. Zdeněk Potužák (STAN)
    ekonom, radní města, sportovec
    Litovel
  33. Anežka Hrušková (Bez politické příslušnosti)
    učitelka v mateřské škole, studentka Pedagogické fakulty Ostravské univerzity
    Přerov 
  34. Kamil Štětař (STAN)
    administrativní pracovník, starosta obce, cestovatel
    Pivín 
  35. Mgr. Jaroslav Krejčí (Piráti)
    učitel informatiky, kuželkář
    Přerov
  36. Ing. Jiří Šírek (STAN)
    zootechnik, starosta města 2010-2018, tenista, ornitolog
    Kojetín 
  37. Ing. Tomáš Karlík (Piráti)
    likvidátor černých skládek
    Přerov
  38. Vít Komárek (STAN)
    učitel hudby, jednatel IT firmy, trumpetista
    Zábřeh
  39. Mgr. Zdeněk Schenk, Ph.D.  (Bez politické příslušnosti)
    archeolog Muzea Komenského v Přerově, zastupitel města
    Přerov
  40. Ing. Václav Urban (STAN)
    dopravní referent, místostarosta města, hudebník, cestovatel
    Jeseník
  41. Vítězslav Řepka (Piráti)
    elektrikář, učitel
    Olomouc 
  42. JUDr. Mag. iur. Michal Malacka, Ph.D. (STAN)
    vysokoškolský učitel, právník, rozhodce
    Olomouc 
  43. Aleš Valnoha (Piráti)
    'jednatel cestovní kanceláře, průvodce
    Zábřeh
  44. Mgr. Jana Přecechtělová (STAN)
    výkonná ředitelka Sdružení místních samospráv ČR, starostka obce
    Srbce
  45. Lubomír Vlček, DiS.  (Piráti)
    výrobní inženýr
    Šumperk
  46. Blanka Kolečkářová (STAN)
    výpravčí vlaků, krajská zastupitelka, starostka obce 2006-2017, hudebnice
    Držovice 
  47. Mgr. Dominik Voráč  (Piráti)
    lektor českého jazyka, doktorand na Pedagogické fakultě UP v Olomouci, člen Akademického senátu UP Prostějov 
  48. Vojtěch Skácel (STAN)
    starosta obce, cestovatel
    Rakov 
  49. Petr Chmelař (Piráti)
    chemik
    Přerov 
  50. Jaroslav Nimrichtr (Bez politické příslušnosti)
    důchodce, starosta obce 2006-2018, krajský zastupitel
    Postřelmov 
  51. Vlastimil Špajs (Piráti)
    optik, měřící technik
    Přerov 
  52. Mgr. Petr Ošťádal (STAN)
    správce ICT, zastupitel města
    Prostějov
  53. Alena Rosíková (Piráti)
    asistentka prodeje na rodičovské dovolené, šipkařka
    Lipník nad Bečvou
  54. Mgr. Jiří Škarabela (STAN)
    sportovní manažer, výrobce řemeslných limonád, člen komise městské části Slavonín
    Olomouc 
  55. Mgr. Jan Mochťák (Piráti)
    úředník, vysokoškolský učitel
    Prostějov 
  56. Ing. Jitka Ivanová, DiS.  (STAN)
    ekonomka, učitelka, starostka obce
    Přáslavice
  57. Ondřej Moskal (Piráti)
    student hospodářské politiky, člen Spolku za staré Vrahovice
    Prostějov
  58. Ing. Jan Konečný (Bez politické příslušnosti) 
    informatik, starosta obce, fotograf
    Písečná
  59. Bc. Vojtěch Pikal (Piráti)
    analytik, programátor, místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky
    Olomouc
  60. Marek Ošťádal (STAN)
    hudebník (Stracené ráj), moderátor (Pepin z Hané), starosta obce
    Náklo